تبلیغات
دستنوشته های یه آدم فضایی - خیانت

دستنوشته های یه آدم فضایی

کاش هیچ وقت این مسیرو نمیومدم...

فاجعه ی امروز بهانه ای شد بر این موضوع:
نسل بشر همواره در رویارویی با ائمه و فرستادگان پروردگار رفتاری نابخشودنی نشان داده که بدون هیچ چشم پوشی همه شبیه هم و در یک اسلوب انجام گرفته.
از حضرت محمد(ص) تا امام یازدهم ما شیعیان همه به نوعی ظلم و جفا دیده اند و سرانجام هم به شهادت رسیده به دیدار پروردگار نائل شدند.
ولی نکته ای که در زندگی همه ی این بزرگواران به چشم میخورد این است که ما همیشه ادعای طرفداری از امام معصوم را داشته ایم"چه که الان هم داریم!" ولی در حساس ترین لحظات و موقعیت ها در نهایت پستی ایشان را تنها گذاشته و خیانت کردیم و پس از شهادتشان هم فریاد "وا اماما! وا شهیدا"سر دادیم.زمانی که دیگر دیر شده بود!
همین الان هم در محرم و صفر و ایام شهادت معصومین بر سر وسینه ی خود می زنیم و سیل اشک را جاری می سازیم! ولی ساعاتی بعد که مطمئن شدیم به اندازه ی کافی ریا کردیم و همه فهمیدند که ما محب اهل بیتیم!همه چیز را فراموش می کنیم به سراغ زندگی عادی و گناهان طبیعی مان باز میگردیم!گریه میکنیم ولی زیر چشمی اطرافیان را نگاه میکنیم که آیا مرا میبینند؟
خدا نکند که مانند ملعونین قبل ما هم همین رفتار را بر سر امام عصرمان بیاوریم و در لحظه ی حساس پشت حجت خدا را خالی کنیم هرچند الان فریاد العجل مولای سر میدهیم...
خدا را شکر که هنوز آدم فضایی هایی آن بالا نشسته اند و همه چیز را می بینند و می دانند و به درون سینه های همه آگاهند...

نوشته شده در 22 شهریور 91 ساعت ساعت 15 و 46 دقیقه و 45 ثانیه توسط Mr.Alien . نظرات |


[تو آرشیو]
Template By : Pichak