تبلیغات
دستنوشته های یه آدم فضایی - ولش کن

دستنوشته های یه آدم فضایی

کاش هیچ وقت این مسیرو نمیومدم...

سلام و صد سلام!

چطورین؟ شرایط چگونه س؟ آیا بهتر شده یا بدتر؟ به آن فکر نکنید...فقط آن را "ول" کنید!!فقط سعی کنید جهانتان را با ول کردن موانعتان بسازید!

موانع من دیوار های من نیستند... فکر مشغولی "همون مغزمشغولی" های منن! نمیدونم بگم یا نه! ولی خب میگم...حالا بگو میدونستی یا نه؟

افکار افسار گسیخته ی ذهن من همیشه سعی داشتند در قالب نوشته در بیان... همیشه وقتی عصبی میشم میام می نویسم و بعدا که میخونمشون ترس وحشتناکی منو از برملا شدنش می گیره.. هه هه هه! ولی تصمیمم اینه برای تنبیه افکار لجام گسیخته یه دونه از این پستا رو در آینده ای نزدیک بزارم شما هم بخندین... پس یه نتیجه:

" عصبانیت های خودتون رو ول کنید" و یه نتیجه ی دیگه: " هیچ وقت وقتی عصبانیید هیچ کاری نکنید حتی نوشتن!"...

یه آدمایی تو دنیا هستن که هدف از خلقتشون بر جمع کثیری از امت ما نامعلومه! قربان خدا...! این افراد که در کل به شغل مگس پرانی مشغولند در مواقعی که دچار اوقات فراغت میشن"تقریبا همیشه" سعی در آزار اطرافیان دارن... یک نمونه ی ساده و درجه آخر این افراد ترول های اعصاب خرد کن هستن!یک نمونه ی پیچیده هم عنودان بد گهر هستن که حسادتشون در قالب زبان نیش دار در اوقات کاملا فارغ به شما سیخونک می زند! پس نتیجه ی بعد:

"انسان های مزخرف رو اصولا ول کنید و سعی نکنید با ایجاد رابطه ی دوستی اونا رو نرم کنید...بلکه با داد و فریاد اونا رو سر جای واقعیشون بنشونین!"

ما ایرانیا یه ضرب المثل داریم که میگه اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد...ولی اونی که خودشو به خواب زده نه! چقدر زیادن اینایی که خودشونو زدن به خواب ها... این آدما که تو دنیای من به "کج رو" مشهورند یه علاقه ی وافری به کج روی دارند به طوری که ثریا که سهله تا آرمیتا هم دیوارو کج می برن"چه بی ربط!" در کل این آدما غیر قابل ارشادند... من جمله ی این آدما تو زندگی من هرزه هایین که هرچی میخوای زشتی کارشونو با عمل و حرف بفهمونی کر که سهله اونی که برونشیتو آسمو با هم داره هم میفهمه ولی اونا نه!"مثالو حال کردی؟ ریاضیه دیگه چرا اینجوری نیگا میکنی!" پس ==>

"هرزه ها رو ول کن...زبون نفهما رو ول کن... لمن تقول؟ کو گوش شنوا؟"

سیاست دول استعمار گر غربی برای سیطره بر کشور های خاور میانه همیشه ایجاد تفرقه میان دو مذهب شیعه و سنی بوده و است!"حواستون باشه ها!" سیاست دشمنان ما هم همینطور برادران من! اینایی که دارن دائما یکی به نعل می کوبن یکی به میخ! دلتونو به میخ زدنای اینا خوش نکنین! که طرف مقابلتونم دلشو به به نعل کوبش این آقا خوش کرده!شما اگه بتونین کاری کنین فقط خودتون می تونین! هیچ گربه ای محض رضای خدا ماهی"اینجا ماهی" نمی گیره!!!! ==>

"از متفرقین دور شین و سعی کنین رو پا خودتون واستین...این آدما جز سیه بخت کردن"بیشتر" شما قصدی ندارن!"

یه آدمایی هستن که غالبا مسخرت می کنن؟ اشکت در اومده از دستشون؟ ناراحتی؟ بهت تهمت زدن؟ نامردی کردن؟ آره؟ عیبی نداره عزیز من...این دنیا ینی همین! ینی پلیدی و نامردی! وقتی پای منافع شخصی تو دنیا پیش بیاد دوستم دشمن میشه! پس از تمسخر بقیه نترس... چون همه یه روز پیش یه نفر میخوایم جواب بدیم! غمت نباشه!!! مثالش خود نگارنده! من بیچاره هر روز مجبورم هزار نیش و کنایه رو بابت هر کاریم بشنوم ولی فک میکنی برام اهمیت داره؟ حتی اینجا نوشتم تا تو بخونی نه واسه خودم... اونا حسودن! بنابراین:

"از آدمای حسود نترس! فقط اونا رو "ول" کن! سلاح اونا فقط تمسخره... سعی نکن ریشه ی تمسخرو پیدا کنی.. سعی نکن بفهمی به چیت حسودی می کنن! فقط بدون دمت گرمه و خیلی ازت می ترسن و از اون مهم تر ((تو)) خیلی مهم تر و کله گنده تر از ((اون)) ایی!"

و آخرین مورد که شاید مهم ترین و جدی ترینه:

تو به عنوان یک انسان که خالقت مث بقیه ی مخلوقات خدای یگانه است! یه فرق بزرگی با غیر خودت داری! و اون اینه که تو بر خلاف سایر شون! همه ی صفات خدا رو از اون به ارث بردی! البته با این تفاوت که از لحاظ کمی اینطور نیست! تو استعداد داری! استعداد هایی که قادر متعال خودش اونا رو درون تو نهاده! تو خیلی بزرگی! صبر کن... "قادر" تو قادر بودن رو هم به ارث بردی! تو میتونی! تو هر کاری میتونی بکنی...به شرطی که انگیزه و نیت مهم و پاکی داشته باشی! تو همونی هستی که همه فک می کردن به همه چی گند می زنی! ولی بلند شدی و همه چیو درست کردی! پس رفیق... مغزتو روشن کنو تو جاده ی زندگی راه بیفت و هر کجا به مشکل خوردی از همونی که بهت این قدرت ها رو داد کمک بگیر! چون خیلی از اونی که فک می کنی بیشتر به فکرته! یه نگاه به آیه ی 152 سوره ی بقره بنداز...یه نگاهی به این کتاب عجیب "حقا" آسمانی بنداز! تو میتونی! ==>

" ما یه خدایی داریم که قدرت انجام هر کار "خوبی" رو داده...ما میتونیم اون چیزی که دوس داریم بشیم..فقط شرطش باور کردن حقیقی خداس! باورش کن...تا همه چیو داشته باشی! استرس و مردم و "ول" کن..اونا در برابر اون بالایی مورچه هم نیستن..."

به ... خدا:متشکرم...

 

 

 

 

 


نوشته شده در 11 خرداد 91 ساعت ساعت 20 و 42 دقیقه و 04 ثانیه توسط Mr.Alien . نظرات |


[تو آرشیو]
Template By : Pichak